Air-Klima - Pozwól nam zadbać o Twój komfort.

O nas

Firma Air-Klima jest spółką cywilną założoną przez dwóch wspólników Sławomira Borowskiego i Mirosława Duplickiego w 1993r. Siedziba i biuro firmy mieści się w Michałowicach pod Warszawą. 

Jesteśmy firmą handlowo-usługową zajmującą się sprzedażą i montażem klimatyzacji precyzyjnej, klimatyzacji komfortu, wentylacji i pomp ciepła. 


Zakres naszych usług obejmuje:

  •  Doradztwo w doborze systemów klimatyzacji, wentylacji i pomp ciepła
  •  Projektowanie systemów klimatyzacji, wentylacji i pomp ciepła
  • Montaż systemów klimatzacyjnych, wentylacyjcnych i grzewczych
  • serwis gwarancyjncy i pogwarancyjny
  • usługowych

Nasza Historia

Air-Klima działa na rynku polskim od 1993 roku. Od początku działaności jest związana z najwyższej klasy oryginalnymi urzązeniami klimatyzacyjnymi. Początki nie były łatwe. Ograniczony dostęp do informacji i wysokie koszty obsługi utrudniały rozwój. Wszelkie prace, także montażowe wykonywane były przez włascicieli spółki. W miarę wzrostu popytu na świadczone usługi firma rozrastała się zatrudniając pracowników. Przez kilka pierwszych lat działalności biuro z warsztatem znajdowało się w domu jednego ze wspólników. W roku 2000. przeniesione zostało na teren Zakładów Mechanicznych Ursus. Obecnie spółka mieści się w Michałowicach pod Warszawą w jedno piętrowym budynku na dużej działce z zapleczem technicznym. Z biegiem czasu firma rozwijała się zdobywając nowe rynki oferując coraz bardziej zaawansowane technicznie urządzenia. Przez 25 lat działalności na rynku firma wyszkoliła własną kadrę monterów i pracowników seriwsu, któzy dysponują profesjonalnym sprzętem montażowym i serwisowym. W tym okresie wykonała szereg instalacji systemów klimatyzacji i wentylacji w obiektach różnego typu i przeznaczenia. Wykonała instalcje i rozruch urządzeń klimatyzacyjncyh o małej mocy chłodniczej do pojedynczych pomiesczeń (spilt) jak i urządzenia o dużych mocach chłodniczych typu; szafy, monobloki dachowe, chillery. Dla właścicielli najważniejszy jest profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego klienta oraz wysoka jakość wykonywanych usług.
AIR-KLIMA s.c. Sławomir Borowski, Mirosław Duplicki
Jesionowa 32B , Michałowice 05-816 
T. 606 600 080
biuro@air-klima.pl 
(c)2018, All Rights Reserved