AIR-KLIMA s.c.

Sławomir Borowski Mirosław Duplicki
O nas
     Air-Klima Firma Air-Klima jest spółką cywilną założoną przez dwóch wspólników Sławomira Borowskiego i Mirosława Duplickiego. Siedziba i biuro firmy mieści się w Michałowicach w województwie mazowieckim. Jest firmą handlowo-usługową zajmującą się sprzedażą i montażem klimatyzacji precyzyjnej znanych i sprawdzonych marek. Oferta klimatyzacji i wentylacji jest skierowana dla właścicieli: domów i mieszkań, biur, hoteli, restauracji, magazynów, sklepów, hal produkcyjnych, central telekomunikacyjcnych, sterowni przemysłowych, serwerowni, siłowni energetycznych, labolatoriów, szpitali, zakładów farmaceutycznych i innych obiektów, gdzie zastosowanie klimatyzacji i wentylacji jest niezbędne. 
       Zakres usług firmy Air-Klima to: profesjonalne doradztwo w doborze systemów klimatyzacji i wentylacji projektowanie systemów klimatyzacji i wentylacji kompleksowy i profesjonalny montaż dostarczonych rozwiązań klimatzacyjnych i wentylacyjcnych konsewracja klimatyzacji i wentylacji bezpłatne szkolenia użytkowników w zakresie obsługi urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjncyh stały serwis gwarancyjncy i pogwarancyjny oraz gotowość serwisu prez całą dobę i przez cały rok, na terenie całego kraju Mocną stroną działalności jest dyspozycyjność i mobilność, która w przypadku wystąpienia awarii urządzeń pozwala na naprawę i ich uruchomienie. Doświadczenie i praktyka pokzauje, że są to bardzo ważne atuty dla klientów- właścicieli np. przechowalni owoców i warzyw, masarni, artykułów spożywczych czyli artykułów szybko się psujących. Działając w ten sposób, Air-Klima chroni swoich klientów przed ewentualnymi stratami. 
       Firma zajmuje sie sprzedażą klimatyzatorów znanych i sprawdzonych marek, takich jak: LG, Samsung, Daikin, Galanz, Kaisai, Midea, Mistral, szaf klimatyzacji precyzyjnej Denco, szaf klimatyzacji precyzyjnej Emerson oraz innych. 
      Główny obszar działalności spólki objmuje rynek krajowy, ale realizowane są też zlecenia poza granicami kraju. Osiągnięciem przedsiębiorstwa była między innymi realizacja zleceń i umów m.in. dla OKN Orlen S.A., Urząd Ochrony Państwa, Polskie Radio S.A., ZUS Warszawa, PZU- Życie S.A. Firma współpracuje zarówno z klientem indywidualnym jak i instytucjonalnym. 

Nasza historia

Air-Klima działa na rynku polskim od 1993 roku. Od początku działaności jest związana z najwyższej klasy oryginalnymi urzązeniami klimatyzacyjnymi. Początki nie były łatwe. Ograniczony dostęp do informacji i wysokie koszty obsługi utrudniały rozwój. Wszelkie prace, także montażowe wykonywane były przez włascicieli spółki. W miarę wzrostu popytu na świadczone usługi firma rozrastała się zatrudniając pracowników. Przez kilka pierwszych lat działalności biuro z warsztatem znajdowało się w domu jednego ze wspólników. W roku 2000. przeniesione zostało na teren Zakładów Mechanicznych Ursus. Obecnie spółka mieści się w Michałowicach pod Warszawą w jedno piętrowym budynku na dużej działce z zapleczem technicznym. Z biegiem czasu firma rozwijała się zdobywając nowe rynki oferując coraz bardziej zaawansowane technicznie urządzenia. Przez 25 lat działalności na rynku firma wyszkoliła własną kadrę monterów i pracowników seriwsu, któzy dysponują profesjonalnym sprzętem montażowym i serwisowym. W tym okresie wykonała szereg instalacji systemów klimatyzacji i wentylacji w obiektach różnego typu i przeznaczenia. Wykonała instalcje i rozruch urządzeń klimatyzacyjncyh o małej mocy chłodniczej do pojedynczych pomiesczeń (spilt) jak i urządzenia o dużych mocach chłodniczych typu; szafy, monobloki dachowe, chillery. Dla właścicielli najważniejszy jest profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego klienta oraz wysoka jakość wykonywanych usług.
AIR-KLIMA s.c.
* Klimatyzacja * Wentylacja * Pompy ciepła * Chłodnictwo *
KONTAKT 
Jesionowa 32B , Michałowice 05-816 
Nr. tel.: 22 753 03 29 
e-mail: biuro@air-klima.pl 
www.chłodno.pl 
(c)2018, All Rights Reserved